| Rianaa a întrebat:

Buna,nu mi-am facut de mult contul!
Pt inceput vreau sa stiu cum e in clasa a sasea?

Răspuns Câştigător
| Cami9 a răspuns:

Pai eu sunt aVll-a si din ce mai tin minte la geometrie e mai greu la inceput...teoreme...biologia e cu totul alta dupa jumatatea primului semestru...sau pe acolo...geografia nu mai e despre pamant bla bla bla ci despre Europa si iti zic din nou de geometrie sa fi atenta ca...nu de altadar acum ma dau cu capu de pereti la tabla...vezi ca atunci incepi fizica si fi atenta...la fel ca la geometrie.

P.S.
Sa nu crezi ca sunt vreo proasta ca am medi de 8 si 10... da stiu fara 9...si doua de 7insa asta e partea a doua... big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa materie dar e usor

| simonika01 a răspuns:

Suuuuuuuuuper usor... sunt intra opta si stiu ce zic...