| Kaulitz_Toni_2000 a întrebat:

Buna, pe orarul de la facultate nu-mi dau seama care sunt cursurile și care sunt seminariile și laboratoarele, sunt trecute doar cu majuscule și litere mici. Poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Danaella98 a răspuns:

Depinde, poate sunt marcate cu culori cursurile, seminariile, etc. Uită-te, poate găsești undeva o legendă care spune ce culoare le corespunde. Așa e la mine.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vrei sa termini o facultate si nu stii de la cine trebuie intrebat?
Intreaba de la femeia de serviciu sau de la portar! tongue

| mihai69 a răspuns:

Cel mai simplu, după sala unde se țin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un link cu orarul si poate ne dam seama.

| troleibuz a răspuns:

Ar trebui sa aveti un ghid de citire al orarului pe site-ul facultatii. La mine sunt trecuta C, S, L.

| morfeo a răspuns:

Intreaba-ti colegii sau indrumatorul de an. Sunt diferite notatiile din orar la toate facultatile