| mihaelamada a întrebat:

Pt.saptamana altfel IUBITA mea diriginta a propus ca 6 elevi sa fie diriginte pentru o ora(fiecare avanda la dispozitie o ora pentru tampenia asta)si deci noi trebuie sa ne alegem o tema.Propuneri? dar sa fie interesante deoarece eu sunt DIRIGINTA pe la ora 12 si cam toata lumea e vai de capu ei-plictisita

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Mişto idee, păi alege un obiect la care îţi place şi discută despre el şi fă ora amuzanta, poţi aduce foi despre masonerie, iluminism, puterea minţii, telekinezie, teleportare, cifrele destinului, fantome si alte subiecte interesante care nu se discută în şcoli aşa ceva, dacă ar fi o oră din chestiile astea eu nu aş lipsii niciodată happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Educatie sexuala! Vad ca esti la liceu si sigur colegii tai ar fi interesati de asa ceva!
Si cred ca ar atrage atentia colegilor tai.