| Growbian a întrebat:

Care este modalitatea prin care poti obtine o adverinta ca sunt student in cadrul univ politehnica? Trebuiesc niste acte la secretariat?

Ps adv imi este necesara la medicul de fam

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai daca esti student si ai carnetul care atesta acest lucru, te prezinti la secretariat si ceri o adeverinta specificand pentru ce iti trebuie.
O zi bunahappy

| neutrino a răspuns:

Mergi la secretariat si soliciti eliberarea unei astfel e adeverinte.

| Dianne18 a răspuns:

Te prezinti la secretariat, bineteles cu carnetul de student