| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Daca termin clasa 12 profil economic cu BAC luat dar nu fac facultate am sanse la un loc de munca?

Planul meu este incercarea la anumite multinationale din orasul meu.

Dau funda la cel mai bun si util raspuns!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca sunt interprinderi mici si mijlocii, da ai sanse sa te poti angaja.

| Kadze a răspuns:

Salut, depinde de condițiile pe care le cer cei de unde vrei să te angajezi dar dacă nu poți în orașul tău sigur o să gasești undeva și o să te angajezi în domeniul dorit. Îți urez mult succes, sper să ai nevoie.