| Sorinel95674 a întrebat:

happy Sunt eleva la fililogie si vreau sa ma mut din clasa a zecea la mate info. Cum se face? Detaliat, va rog. Multumesc.

2 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

De ce sa faci asta?
daca ai pierdut a 9a ai pierdut multa matematica de bac.

| browneyedgirl a răspuns:

Daca vrei sa te muti in acelasi liceu doar ca la alta clasa (cea de mate-info) trebuie sa-ti dai niste diferente (acestea fiind in mare la mate, info so probabil chimie, fizica si biologie) si sa mai fie loc in clasa respectiva. Daca te muti in alt liceu poate va fi nevoie sa ai si o medie buna si bineinteles sa dai diferentele si sa mai fie locuri.