| Axente_Gabriela_1997 a întrebat:

Buna sunt in clasa 7 si vreau sa ma hotarasc la ce liceu sa dau, dar nu stiu. Vreau un liceu bun dar in acelasi timp usor. Puteti sa-mi spuneti niste liceuri (eu sunt din Galati ). Daca stiti spuneti-mi si cu ce medie se intra, pe ce se bazeaza, tot ce stiti :*
Dau funda :***

Răspuns Câştigător
| maria6 a răspuns:

Si bun si usor nu prea exista. Ai aici toate liceele din Galati.
http://www.admitereliceu.ro/institutii/county/GL/county_id/19/page/2

29 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

"liceuri"? pe bune? invata bai fetito romana si pe urma te gandesti la liceu.

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru Idc12345):

Sa mori tuu, daca-ti dau o palma ajungi pana la bucurestii, vezi ca nu stii cu cine te pui!

| suntserios a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

Cu cine se pune? cu o pitipoanca agramata si ignoranta, cu asta se pune.

| Idc12345 a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

Sunt din Bucuresti laughing)Mi-e mila de tine, esti penibila.

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru Idc12345):

Sa morii tuuu, hai ca esti prost

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru suntserios):

Pitipoanca-i mataa, vezi cum vb!

| suntserios a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

"mata" are cratima analfabeto

| suntserios a răspuns (pentru Idc12345):

O fi crezut ca Galati e buricul pamantului si toata lumea locuieste acolo

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru suntserios):

Bai te-a bagat cineva in seama

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru suntserios):

Hai du-te drak

| suntserios a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

Dracu nu se scrie cu k

| Idc12345 a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

Tot eu sunt prost?laughingToti sunteti tari in gura doar in fata calculatorului.

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru Idc12345):

Daca te vad in fata cred ca te si bat

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru suntserios):

Ei na serios? creca nu stiam

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru suntserios):

Analfabet esti

| Idc12345 a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

laughing) Mi s-a facut frica.Mi-e ...mila de copiii astia care sunt tari in gura doar in fata monitorului. Cu asta am incheiat subiectul, God bless you!happy

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru Idc12345):

Hai ma du-te ca esti penibil... razi ca prostu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios? vrei la liceu in halul in care scrii?

| OhGodWhy a răspuns:

Invata sa scrii corect dupa aia poate mai vorbim!

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru OhGodWhy):

Sa mori tuu

| OhGodWhy a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

Taci tu copila!

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru OhGodWhy):

Si daca nu vreauu!

| OhGodWhy a răspuns (pentru Axente_Gabriela_1997):

Este foarte periculos ca un copil sa-si foloseasca tot vocabularul in 2, 3 fraze.
Asa ca invata nu fi nesimtita copila!
Se vede ca nu ai cei 7 ani de acasa!

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru OhGodWhy):

Copila laughing)

| Seyko a răspuns:

Daca scriai calumea, fara sa iti dai talente gen "likeuri", iti raspundeam la intrebare.

| Axente_Gabriela_1997 explică (pentru Seyko):

Hai maaa, ma lasiii...

| BladeMaster861 a răspuns:

Mai intai trebuie sa inveti sa scrii, ca sa iti dai seama ca "liceu" nu se scrie cu "k" ci cu "c" si dupa te gandesti la liceu. Cred ca ar trebui sa te duci la un medic, deoarece din cate am observat suferi de "sindromul K".