| Nyckol a întrebat:

Tocmai am venit de la biblioteca si nu am gasit cartile pe care le cautam. De aceea i-am zis bibliotecarei sa-mi sugereze cateva carti. Astfel am ajuns acasa cu Vampirul Vittorio (seria NOILE CRONICI ALE VAMPIRILOR) si Vampirul Armand(seria CRONICILE VAMPIRILOR).Am cautat pe net si am aflat ca acestea sunt volumele 2 si respectiv 5 din fiecare serie.
Oare cartile au legatura intre ele? Adica pot citi cartile separat sau nu inteleg nimic.

Răspuns Câştigător
| godzila007 a răspuns:

Nu au nici o treaba, si trebuie neaparat sa o citesti ca ii misto rau! O alta carte faina pe care o citesc si daca ai simtul umorului dezvoltat trebuie sa citesti "Suge-o Ramona"

| Nyckol explică (pentru godzila007):

Ambele carti sunt faine?

| godzila007 a răspuns (pentru Nyckol):

Da au actiune si drama dar foarte mult suspans! Daca te referi la "Suge-o Ramona", cartea asta ii cea batjocura carte pe care am citit-o!