| Criisu a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Vreau sa gasesc din timp un liceu, sau mai multe, la care sa fiu eu sigura ca va fi spre binele meu in urmatorii ani. Asa ca cel mai bine e sa primesc sfaturi de la cei care chiar au fost la liceele respective sau care macar au auzit ca sunt foarte bune. Eu va voi spune ce vreau iar voi imi spuneti care sunt cele care indeplinesc toate conditiile, sau macar o parte. In primul rand sa fie unul din sectorul 2 (sau macar aproape de 2. ), sa aiba profil uman, filologie, iar media peste 8.50

1 răspuns:
| Shi_Atat_Iliuta_1999 a răspuns:

Nu ai precizat in ce oras dar daca ar fi sa aleg un liceu as alege unul bun gen economic care te poate ajuta in viata