| 1andreea123 a întrebat:

Buna TPU, am o dilema, astazi profesoara ne-a pus un fel de ghicitoare, daca pot sa ii spun asa :
El se uita adanc in ochii ei, ii spune ceva, iar aceasta moare!
Stie cineva ce inseamna sau de ce moare fata? M-am gandit toata ziua laughing ...mersii! :*

2 răspunsuri:
| dani2404 a răspuns:

El era Chuck Norris, omoara persoane doar cu privirea.

| MikuAlex a răspuns:

Are probleme cu sanatatea? Ii spune o veste oribila. Sincer mi se pare ca profesoara voastra nu si-a ales bine cuvintele, cu poate numi "ghicitoare " acea fraza?!