| ionelutza95 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare
As vrea sa renunt la facultate, daca renunt primesc banii inapoi? am uitat sa specific sunt la drept ubb id.

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Citeste contractul de scolarizare sau cauta in sectiunea "regulamente" pe site-ul universitatii de care apartine facultatea.
Unele universitati restituie o parte din suma taxei de scolarizare --- vezi contractul de la o universitate privata, punctul" d " din link-ul:http://www.ubv.ro/......studii.pdf

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, NU ţi se restituie taxa de şcolarizare sad

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Curioasa intrebare pentru un student de la drept. Raspunsul este categoric nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare dar nu! Nu primesti niciun ban inapoi!

| ionutg7 a răspuns:

Depinde daca ai plătit tot anul

| ionelutza95 explică:

Nu am platit numai primul semestru.