| Xoniaa a întrebat:

Am o intrebare, la examen la romana scrie : Vei primi 12 puncte pentru redactarea intregii lucrari asta inseamna ca daca nu am facut 1 exercitiu nu le primesc?

4 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Daca nu ai facut 1 exercitiu nu vei primii punctajul maxim. Pa-pa.

| aceeasi a răspuns:

Daca nu ai facut un exercitiu nu vei primi punctajul respectiv (corespunzator exercitiului), dar vei primi punctaj pentru exercitiile rezolvate corect.

| Xoniaa explică (pentru aceeasi):

Deci voi primi punctele pentru ortografie si asa mai departe nu?

| aceeasi a răspuns (pentru Xoniaa):

Da.