| ThePain a întrebat:

am o problema cu PC-ul :deodata a inghetat imaginea,nu mai mergea nici mouse-ul si nici nu raspundea la tastatura,dupa ce am dat un resert nu se mai aprinde monitorul, nu mai face legatura cu unitatea. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| ErrorFound a răspuns:

Chiar nu stiu ce ai putea sa faci dar sunt sigur ca cineva te-ar ajuta daca ai reposta intrebarea la categoria Tehnologie sau Jocuri PC/online.
Mult noroc!
Acolo stau de obicei programatorii/hackerii/crackerii/specialistii IT nu la cultura generala. big grin