| ktlina a întrebat:

Anul asta termin calsa a 8-a si am medii peste 9.50 la clasele 5-8. Nu prea sunt sigura la ce liceu sa aplic prima data. Sunt din Bucuresti si vreau sa merg pe filologie sau stiinte sociale la Iulia Hasdeu(filologie) sau Cantemir Voda(stiinte sociale). Care din liceele astea este mai bun? Ca sa stiu ce sa pun prima oara si a2-a oara pe lista de licee. Dau funda. As vrea si un link cu paginile liceelor daca gasiti. :* happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Paginile liceelor respective sunt :
http://www.cnih.ro/

http://www.cncv.ro/

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Intra direct pe site-urile liceelor respective.

| ktlina explică (pentru mira):

Am incercat doar ca am o problema cu netul si nu imi deschide site-urile. Speram sa imi dati un link care sa mearga. Plus ca voiam pareri si de la cei care sunt la liceele respective

| mira a răspuns (pentru ktlina):

Heii TPU Ce parere aveti de Colegiul National Cantemir Voda din...
www.tpu.ro › Categorii › Educatie si Cultura Generala‎
30.06.2013 - Buna! Am terminat liceul ala anul trecut. Depinde ce sectie te intereseaza. Mie mi-a placut mult liceul, are tot ce ii trebuie, e renovat, profesorii sunt ...Heii TPU Ce parere aveti de Colegiul National Cantemir Voda din...
www.tpu.ro › Categorii › Educatie si Cultura Generala‎
30.06.2013 - Buna! Am terminat liceul ala anul trecut. Depinde ce sectie te intereseaza. Mie mi-a placut mult liceul, are tot ce ii trebuie, e renovat, profesorii sunt...

| mira a răspuns (pentru mira):

Www.cnih.ro/‎