| Cr7adi a întrebat:

As vrea sa va intreb in cat timp se pot invata bine 150 de pagini de calculator la Istorie, pagini care cuprind multi ani si multe date exacte.Cam in cate luni? Precizez ca imi va trebui la admitere la facultate.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde numai de tine si de ce anume scrie in acele pagini.Nu exista o regula.Fiecare are alta putere de asimilare a cunostintelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toți oamenii învață la fel. Unora le poate lua chiar un deceniu laughing

| Liviu4you a răspuns:

Apuca-te sa le inveti si ne spui si noua dupa.

Asta depinde doar de tine, nu exista un anumit timp.