| FashionDream a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele de la Evaluarea Nationala pe net? Si pe ce site?

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Hello! Se vor afisa in 2 sau 3 iulie, dupa contestatii! pe site-ul ISJ si edu.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi toate informațiile pe www.edu.ro
Succes!
Pa, pa.

| Adina981 a răspuns:

Si eu le caut si nu le gasesc. probabil sa o sa fie puse pe Edu.ro sau pe pe site-ul inspectoratului judetean...

| YqLmX a răspuns:

Pe www.edu.ro se vor afişa în cursul zilei de 3 iulie, după contestaţii!

| cooldreams a răspuns:

Cel mai bine intra pe edu.ro de unde poti sa vezi rezultatele din toata tara, precum si lista tuturor specializarilor si mediile de admitere din anii trecuti. Totusi, e posibil ca rezultatele sa se afiseze abia dupa completarea fiselor cu optiuni.

| TinKodeJr a răspuns:

Depinde din ce judet esti. de ex. eu sunt din alba si le-am gasit pe isj.albanet.ro
depinde de judet.dar in general le gasesti pe site-ul inspectoratului judetean (al judetului in care locuiesti)

| FashionDream explică (pentru TinKodeJr):

Sunt din Hunedoara. Crezi ca ai putea sa imi dai un link? Nu le-am gasit niciunde...