| axml34 a întrebat:

Buna TPU.Ce credeti despre meseria de MECANIC AUTO...este buna, banoasa.Merita studiata?

6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca-ti plac masinile si esti priceput si ambitios, ai alege una dintre meseriile de viitor si banoase. Masinile vor fi mult si bine si sigur vor trebui si reperate. Este si banoasa ca sunt costuri destul de mari la reparatii.

| mgtow a răspuns:

E o meserie cu avantaje in tarile straine, in tara nu. Daca prinzi sa repari camioane avand experienta cu ele poti primi un salariu de 2000 si €

| chioscuta a răspuns (pentru mgtow):

Si pe mina m-ar interesa aceasta meserie, dar in tara.Si m-am mai gandit la meseria de sofer de tir, care este banoasa, mai ales in afara.

| mgtow a răspuns (pentru chioscuta):

Eu plec pe comunitate cu un frigorific, dau proba luna viitoare si o iau la drum lung

| neutrino a răspuns:

Meseria este buna dar trebuie sa-ti si placa.

| LucianMoraru a răspuns:

In Romania nu e banoasa, dar afara da si trebuie sa-ti placa, sa te atraga, numai asa poti face treaba buna! Bafta