| Bella456 a întrebat:

TPU! Ce parere aveti despre Liceul Teoretic " ION BARBU" din Bucuresti?
1. Este un liceu bun?
2. Cum sunt profesorii?
3. Cum este scoala pe dinauntru?
4. Cum este atmosfera in liceu?
5. Trebuie sa inveti mult?
6. Te acomodezi repede?
7. Cum este atmosfera in clasa, in timpul orelor? ( mai razi si tu sau stai tacut si esti atent la ce spune profesorul? )
-As vrea sa dau la acest liceu. dar mai intai sa ascult opiniile voastre legate despre acest liceu( de care eu am auzit ca este destul de bun ). Dau FUNDA :*!

Răspuns Câştigător
| luga a răspuns:

1.Este un liceu extraordinar de bun.2.Profesorii sunt cam exigenti dar stiu ei de ce sunt asa...3.Scoala inauntru este dragutica dar se renoveaza. poate va arata mai frumi decat este acum.4.Linistita... uneori cam agitata.5.Da! De aceea profesorii sunt exigenti. Ca din tine sa iasa ceva.6.Da, depinde de ce colegi ai.7. Poti sa razi dar eu as opta pentru a 2-a varianta. Sper ca te-am ajutat sa stii cate ceva despre acest liceu. happy Pa pa

9 răspunsuri:
| luga a răspuns:

Multumesc pentru funda happy Mult noroc la scoala happy

| Bella456 explică (pentru luga):

Multumeeschappyesti la liceul asta?

| luga a răspuns (pentru Bella456):

Da

| Bella456 explică (pentru luga):

Esti boboc?

| luga a răspuns (pentru Bella456):

Da

| Bella456 explică (pentru luga):

Eu as vrea sa dau la s.ale naturii...stii cumva cum sunt profii?

| luga a răspuns (pentru Bella456):

Adica la biologie? Sunt cam exigenti! Cam toti sunt exigenti. Dar nu asa... adica nu zambesc niciodata! Sunt si buni dar si rai! Depinde de cum invata copilul.

| Bella456 explică (pentru luga):

Am inteles. si la chimie? scuze ca iti pun atatea intrebari dar vreau sa aflu cat mai multe despre acest liceu

| luga a răspuns (pentru Bella456):

Toti sunt asa! Cel mai bun e si cel mai rau, si cum sunt toti buni sunt si rai daca nu inveti!