| KoreGumiho95 a întrebat:

daca ar fi sa aleg intre fac de biologie si cea de politie locala, pe care ar trebui sa o aleg? Care este mai buna si care imi va asigura un serviciu sigur dupa cd termin fac? Ms

Răspuns Câştigător
| Expressions a răspuns:

Alege ce iti place mai mult, ca asta e foarte important. Ambele pot fi bune meserii sau rele depinde din ce perspectiva privesti.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici macar nu exista facultate de politie locala

| KoreGumiho95 explică (pentru suntserios):

Exista la ovidius

| suntserios a răspuns (pentru KoreGumiho95):

Si cum se numeste?

| KoreGumiho95 explică (pentru suntserios):

Fac de drept si administratie manageriala

| suntserios a răspuns (pentru KoreGumiho95):

Aha... nu auzisem de asa ceva

| Eduard619 a răspuns:

Eu am incercat la politia nu am reusit ce e drept acum sunt la fac de biologie anul 3 si nu regret deloc big grin

| KoreGumiho95 explică (pentru Eduard619):

Ms

| alessia5158 a răspuns (pentru Eduard619):

Cand minti?! ---acum, cand afirmi ca esti student in anul III sau, in 14 iunie 2014, cand afirmi ca ai 17 ani(http://www.tpu.ro/......-prea-se/)

p.s.Cum imi este foarte clar ca ai doar 17 ani, in caz ca-ti faci planuri cu biologia, afla ca, dupa absolvire, ai doua optiuni: ori profesor, ori sofer de taxi cu diploma de licenta!--- cel putin acum, cand piata muncii nu "cere" biologi.