| PinkHD3 a întrebat:

Deci, maine dau corigenta la matematica sunt pe cls a 10, si am avut un profesor de matematica care nu a vrut nici cum sa ma treaca, deci practic avea boala pe mine. Eu am vorbit cu dirigintele si maine nu am sa dau cu el, si nu am avut timp sa invat ca am fost plecat din tara, acum ce mai repet pana dimineata, si m-am gandit sa ii dau profesorului niste bani pentru a ma trece. Dar ma intreb, daca nu vrea bani si eu nu am invatat. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Amegadaisuki a răspuns:

Bro..stai calm si cel mai prost copil este trecut la corijenta nu trebuie sa dai nici un ban, si daca iti cere el ban faci putin scandal si ai trecut laughing)) si nu ii dai nimic

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru vre'o mie de euroi te pregatesc la anul', daca ramai repetent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai bani da 500 de euro macar.
Pana mea.

Ca daca nu vrea te duci la puscarie pentru dare de mita.Mai exact parintii tai ca tu esti minor.

Tu esti coregent la mate si pleci din tara laughing

Praf.

Repetent scrie pe tine

| PinkHD3 explică (pentru anonim_4396):

Pai normal ca nu eu dau bani wtf O.o

| GoldandSilver a răspuns:

Trebuie sa inveti, sunt sigur ca ai sa treci ca profesorii sunt mai intelegatori la corigenta!

| PinkHD3 explică (pentru GoldandSilver):

Mersi tuturor pentru raspunsuri, am trecut fara sa mai dau nimic, am picat langa niste fete si alea mi-au zis tot big grin