| VladuClaudia a întrebat:

Buna TPU eu vreau sa intru in Liceul Elena Cuza(Bucuresti)...la pedagogie am dat probele, am fost admisa dar nu stiu cu ce medie se intra...m-am uitat pe diferite site-uri dar nu scrie nimic..doar la proflul filologie,unde s-a intrat anul trecut cu 8, 60 si la matematica.Din cate am inteles eu se iau primele 30 medii mar.Eu am media de admitere 9, 24 ..credeti ca o sa intru?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri sigur la orice profil.In cel mai bun profil se intra cu cea mai mica nota 9.02 parca. Oricum, nnu o sa ai nicio problema. Baftawinking

| FaraSareDoi a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/institutie/liceul-teoretic-al-i-cuza-bucuresti le gasesti aici. Ai sanse sa intri pentru ca mediile au fost sub 9... acum depinde ce se va intampla anul acesta. S-au luat prea multe note mari la examene si... nu mai este nimic sigur. Bafta la admitere!

| Ella_Marya_1995 a răspuns:

Ai intrat pana la urma la acest profil? :*