| bokay a întrebat:

ma numesc Iulian si sunt la profilul mate-info intensiv pe clasa a X-a, pe clasa a IX-a am avut media 9, iar semestrul acesta o sa o am in jur de 8.50...credeti ca este chiar asa rau? Avand in vedere ca a fost o perioada mai grea pentru mine

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Nu ai de ce să te stresezi pentru medii având în vedere faptul că nu se mai iau în considerare la nicio facultate.
8, 50 nu este deloc o medie rea, eşti la Mate-Info şi e normal să nu ai numai note de 9 şi 10. Profilul tău e unul dificil. Deci nu lăsa media să te descurajeze. Media nu reflectă exact valoarea ta. Important e să iei note mari la BAC.

Mult succes!

| RaduTN a răspuns:

Media este grozava, avand in vedere ca Mate-Info este un profil destul de greu, nu am ce sa-ti reprosez, foarte buna media!

| g4mma a răspuns:

Da

| ShadowSHD a răspuns:

Nu este rau. Ba chiar este bine pentru clasa in care te afli si profilul la care esti. Mate-info nu e un profil pentru toata lumea. Media, dupa parerea mea, este chiar foarte buna.

| DjAndReY a răspuns:

Salut Iulian, e foarte bine..deoarece aceste note/medii nu conteaza la admiterea la facultate, asa ca trebuie sa fii multumit.