| iloveyoumybby a întrebat:

ofer funda pentru raspuns. Deci, voi incepe clasa 10-a. Problema e ca nu imi place liceul la care invat si as vrea sa ma transfer la altul. Nu m-am transferat pana acum pentru ca am avut unele probleme, cu toate ca imi doream. Intrebarea mea este:ma pot transfera in timpul primului semestru? Sau macar in vacanta dintre semestrul 1 si 2?

Răspuns Câştigător
| cdu92 a răspuns:

Da.Eu m-am transferat la sfarsitul primului semestru, chiar cu o luna inainte sa se incheie, ca sa iti dau un exemplu.

| iloveyoumybby explică (pentru cdu92):

Multumesc mult. Funda. :*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti transfera si in timpul primului semestru, daca cererea iti este avizata pozitiv de Consiliul de Administratie al liceului actual si aprobata de CA al liceului unde vrei sa te transferi.