| Sweet001 a întrebat:

Pe ce data se afiseaza repartizarea elevilor la liceu, pe internet? Se afiseaza mai repede decat la scoala thinking :* Funda!

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Se afiseaza pe 17 pe internet. Teoretic, dar practic se va vedea...

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Nu mai intai se afiseaza la scoala pe 17 iulie si apoi se pun pe net big grin

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Buna!
Se afiseaza pe net pana la data de 17 iunie, iar dupa scoala le va lua dupa net. Pactic prima data rezultatele le vei vedea pe net :*.
Pa-pa!