| alexandramara a întrebat:

Pentru cei care sunt studenti, cum se desfasoara o zi sau o saptamana din viata voastra? Daca este cineva la facultate de chimie sau geologie cum este?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Eu am terminat facultatea de geologie si ceea ce pot sa confirm este ca unele materii sunt extrem de grele, palontologie, stratigrafie, zacaminte (de substante minerale utile) dar cu multa munca reusita este garantata. Necazul cel mai mare este greutatea gasirii unui loc de munca.