| Vivi_Maria_1955 a întrebat:

Se poate participa la olimpiade de biologie,română,chimie,matematică, chiar dacă eşti la un profil tehnic (protectia mediului)? Vreau detalii. FUNDA!

2 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Smecher si eu sunt la protectia mediului, in opinia mea cred ca poti participa ce conteaza profilul daca tie iti place acea materie si esti bun

| Magestic a răspuns:

De ce sa nu poti?
Nu-ti interzice nimeni nimic, si nu depinde de profilul pe care-l ai, e la propria-ti vointa si alegere. rolling on the floor