| Sunshine_3662 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi un test pentru determinarea iq-ului cat de cat bun? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Se gasesc pe internet o multime de teste insa nu sunt deloc credibile din simplul motiv sa sunt mai multe tipuri de inteligente:matematica, muzicala, interpersonala.etc.Daca vrei intr-adevar sa faci un test serios trebuie sa consulti un psiholog.

3 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

Stiu si eu cateva site-uri dar trebuie sa trimiti ceva cod prin sms pentru a afla raspunsulhappy
Scuze ca nu iti sunt de ajutor:*

| Mike_7523 a răspuns:

Poti gasi pe Internet dar trebuie sa platesti...
Dar alea in engleza sunt free dar doar pentru cine stie engleza