| GeorgyGeoClau a întrebat:

tocmai am terminat liceul si nu stiu cum am reusit de m-am procopsit cu 3 manuale de mate clasa a X-a si 2 de istorie de a 11-a (nu, nu eram pasionata de istorie sau mate laughing ) Problema e ca de cand cu legea asta ca se dau manuale gratuite la a 11a si a 12a, nu mai am nicio sansa sa le vand la mine in liceu. Am incercat la un anticariat de la mine de la Universitate sa le vand, dar mi-a zis ca nu primeste manuale. Intr-un final, am pus pe OLX, dar cred ca am pus degeaba. Pana acum nicio cerere. Adica precis s-or gasi usor la librarie. laughing) As avea nevoie de un sfat / idee / recomandare despre cum as putea sa scap de ele fara sa le arunc la gunoi sau sa le ard, pentru ca m-am gandit ca poate exista totusi un liceu care nu are suficiente manuale sau cineva care are nevoie de vreuna din ele si nu stiu eu sau cineva cu o situatie financiara precara. Ofer funda celui mai bun sfat / idee / recomandare. happy

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti sa le postezi si aici, sa le donezi gratis cuiva:

http://www.lucrurigratis.ro

2 răspunsuri:
| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a răspuns:

Manualele se fac sul iar apoi cu ele vei penetra orificiul gaurii negre pentru a da o senzatie fantastica. Funda?

| GeorgyGeoClau explică:

Bula, mersi mult de site. Am sa incerc!