| EnterLife a întrebat:

va rog mult spuneti-mi si mie cateva cuvinte despre Liceul Waldorf Iasi... vreau sa stiu cum e, daca ati invatat acolo si daca se merita...nu vreau link.uri gen Wikipedia sau Site-ul lor... vreau sa stiu parerea voastra concreta....multumesc! Si dau funda pentru cel mai serios raspuns!

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Eu unul recomand. Nu am invatat dar asa din exterior am observat unele aspecte placute zic eu. Si au avut si reusita la bac.