| Madalina_Oana_1973 a întrebat:

Vreau sa comand niste carti de pe tocmai.ro si nu stiu cum sa le comand. M-am uitat pe un site si spunea sa intru pe contul meu la sectiunea,, curier " si acolo sa apas pe :,, comanda noua curier ". Am intrat pe contul meu, la sectiunea,, curier" dar nu imi aparea altceva decat doua intrebari daca sunt vanzator sau cumparator. daca apas pe cumparator imi da o lista cu anunturi. sad

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa contactezi cumparatorul printr un mesaj pe site sau direct la telefon

| dannyel86 a răspuns:

Mai bine il contactezi telefonic. Mesajele trimise pot ramane necitite, in functie de atitudinea vanzatorului. Majoritatea prefera sa fie sunata, deci mai bine apelezi si stii exact ce ai de facut si care sunt costurile de livrare, dupa caz.

| MisterSTAG a răspuns:

Trebuie sa lasi un mesaj vanzatorului cu adresa ta sau sa il suni si sa discuti cu el.