| Fabr3 a întrebat:

vreau sa ma mut de la un liceu la altu,de la stiinte ale naturii la un liceu teologic baptist,ieri am fost la directoarea mea( la liceul care sunt acum) am discutat si trebuie ca sa intru la liceul acela un aviz care zice ca sunt de religie baptista,multi prieteni care ii stiu(jumatate de clasa) de acolo nu au acel aviz,dar sunt in acel aviz, mie de ce mi'ar cere avizu acesta...eu nu am fost la liceul baptist sa intreb nimic, sa ma duc si la el? sau sa iau acel aviz?

dau funda si multe multumiri daca ma ajutati!

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

E ideal sa te duci si la ei si sa te documentezi in prealabil. Viata de liceu intr-un liceu confesional de genul e aproape inexistenta, iti sugerez sa te mai gandesti, mai tarziu ar putea fi prea tarziu.