| TedMosby a întrebat:

Cum pot face ca episoadele dintr-un anime cunoscut pe care le uploadez pe YouTube sa nu mai fie sterse de catre Shopro, eu pierzandu-mi contul datorita strike-urilor? Am pierdut multe conturi pe yt datorita acestui aspect.Am pus " NO COPYRIGHT INFRINGEMENT INTENDED" dar nimic si nu mai stiu ce sa fac, caci mi-am pierdut 6 conturi deja...

3 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Incearca sa faci filmul respectiv cu Windowsmoviemarker si sa pui la inceput pe fundalul albastru titlul desenului si sigur nu iti va mai da strike-uri bafta

| WhiteProud95 a răspuns:

Atunci nu mai pune videoclipuri care sunt protejate de drepturile de autor pe youtube. Bafta p. s. am patit si eu cu un videoclip filmat cu telefonul meu si am facut contestatie si s-a aprobat ca videoclipul e filmat de mine

| TedMosby explică:

Pai...am incercat asta si tot mi-au dat strike-uri...