| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Vreau si eu sa scot niste bani de pe un card Onepay din Anglia, si nu stiu la ce banca sa ma duc, m-am dus la transilvania dar nu am reusit, m-a spus ca tranzactia nu a putut fi indeplinita, pareri?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Daca cardul este international poti scoate de la ori ce banca din Romania.

| Gabitzu246 explică (pentru dannys):

Multumesc!, am reusit la alta banca, trebuie sa scrie visa la bancomat big grin

| Tanvuia_Marius_1996 a răspuns (pentru Gabitzu246):

Salut vreau să stiu dacă ai reusit sa scoti banii si la ce banca ai mers

9 răspunsuri:
| Lore_Lory_1991 a răspuns:

Bună doar la bancomat BCR poți scoate cu cardul onepay și îți dă la conversie

| Tanvuia_Marius_1996 a răspuns (pentru Lore_Lory_1991):

Tu ai reusit sa scoti bani cu one pay din Romania

| Gheorghe_Ilie_1996 a răspuns:

Buna! Îmi puteți spune dacă se poate scoate bani in România de pe card Onepay :la ce banca,?

| Roland'oo_Roly_1993 a răspuns (pentru Gheorghe_Ilie_1996):

Pana la urma se poate scoate cu cardul onepay in Romania?

| Skypper93 a răspuns:

Buna

| ioonuuț a răspuns:

Salut, poti sa-mi spui te rog de la ce banca ai reusit sa scoti banii si cat comision ti-au luat? (In curand voi pleca si eu din u.k si voi avea de scos bani de pe card)
Multumesc.

| Tanvuia_Marius_1996 a răspuns (pentru ioonuuț):

Tu ai reusit sa scoti bani?