| Alessandrave a întrebat:

Buna
Vreau si eu sugestii de cărți online pe cate as putea sa le citesc in vara acesta..am 13 ani si imi plac genurile de cărți de aventura, love storry.

Deci? Ce imi propuneți?

2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tot ce a scris Karl May ( aventuri indieni America ), si Jules Verne. Gasesti pe google idei - liste de carti pentru copii. Eu sunt batran si nu-mi mai amintesc dar ce ti-am dat sunt carti excelente. Felicitari ca faci asta, vei ajunge o fata de valoare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Aha, ai zis on line, nu stiu daca le gasesti dar merita sa incerci la o biblioteca.