| FabianIoana a întrebat:

Am si eu o intrebare de care nu sunt inca lamurita.Sunt anul III la Asistenta sociala si as vrea sa stiu daca dupa obtinerea liceentei pot face masterul in pedagogia invatamantului primar si prescolar sau ceva asemanator.Tot ce vreau sa stiu este daca pot da masterul in acest domeniu cu liceenta in asistenta sociala.MUltumesc!

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Din cate stiu masteratul poti sa-l dai in orice domeniu daca ai licenta.