| SangeDeTaur a întrebat:

Din pacate am picat la facultate la universitate Bucuresti pe domeniul informatica! As vrea sa fac o facultate privata in domeniul informatici as vrea urmatoarele:Sa mai poata exista inscrieri! Sa fie diploma acreditata! Si sa se poata face ceva dupa terminarea facultatati nu doar sa o diploma ci daca vrei sa te angajezi sa si reusesti! M-am gandit la universitatea HYPERION ce parere aveti?

1 răspuns:
| weirdfirefly00 a răspuns:

Eu nu am o parerea prea buna despre universitatile de genu hyperion sau spiru haret sau mai stiu eu ce. Daca voiai programare trebuia sa te pregatesti cel mai bine pentru politehnica automatica si calculatoare sau ce se mai face pe acolo, dar poti incerca si la alte facultati. Pana la urma poti reusi in viata cu orice facultate asta doar daca te chinui tu si muncesti si inveti.