| LyonSoulz a întrebat:

Buna ziua!
Spuneti-mi si mie un mod mai usor prin care sa invat gramatica limbii romane pentru admiterea la Academia de politie va rog mult, un site sau o solutie, eu cunosc cate ceva din clasele 5-8 dar nu le mai am iniparite asa bine.Multumesc frumos!

1 răspuns:
| IngerAlb a răspuns:

Https://www.scribd.com/doc/120152286/gramatica-limbii-romane
https://www.scribd.com/doc/157401258/Gramatica-Limbii-Romane
Sper ca te-am putut ajuta. Daca nu merg, spune-mi ca sa ti le trimit pe privat