| Barbari a întrebat:

vreau si eu toate materiile si numarul de ore pentru fiecare materie in clasa a 10-a, la un profil economic. ( ex: Romana: 3 ore, chimie: x ore ), cel mai clar si detaliat raspuns Fundita. Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am facut o ora de ATP, 2 de engleza, 1 de franceza, 1 de sport, 3 de mate, 1 de geogra, 1 de bio, 2 de romana, 1 de protectia consumatorului si a mediului, 3 de comunicare profesionala, 1 de religie, 1 de TIC, 2 de fizica, 1 de psiho.Iar intr-o zi din saptamana aveam teorie, adica contabilitate, iar saptamana urmatoare practica. Sper ca nu am uitat nimic.

| Barbari explică:

Ce de raspunsuri.