| gIiiIolil a întrebat:

Bunaziua TPUAm si eu o intr., mie imi plc foarte mult geologia.Siti careva un liceu de geologie cat mai apropiat de Brasov?(apropo cu care sa se intr. cu media 9, 76 in jos plzz)

2 răspunsuri:
| Sfetnicul a răspuns:

Nu cred că există liceu de geologie. Dar poți învăța foarte bine geografie - partea fizică la orice liceu și dai apoi la Facultatea de Geologie.

| Deenniissa a răspuns:

Liceul teoretic constantin brancoveanu zic eu pentru ca si eu am o verisoara careia i`a placut ce iti place tie si a vurmat acest liceu si " i`a picat ca o manusa", cum se zice.:*