| Groza_Irina_1981 a întrebat:

Cam cat costa rechizitele pentru clasa a 5 fara ghiozdan cele mai scumpe rechizite!

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cele mai scumpe pot ajunge la 200-250 ron.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Rechizitele cele mai scumpe sunt pana in 100 RON ( 1 milion ).

Bafta!

| 03Didy03C a răspuns:

Pai in total, fara ghiozdan ai da cam 600 lei (6milioane) daca le vrei pe cele mai scumpe, iar daca vrei ceva mediu cam 350 lei(3milioane5sute)winking

| RazvanXD21 a răspuns:

In jur de 300 de lei toate...recomand Milan, Pelican si Schinder

| InimiDesenate a răspuns:

Daca vrei niste rechizite de buna calitate si dorești chiar totul ( de la caiete pana la foarfeca si lipici ), te poate costa chiar + 500 RON!

| Eeeeeeeeeuuuuu a răspuns:

Cele mai scumpe pot fi si 500 de lei. Depinde de cat de bune vrei tu sa le iei