| Gabi3021 a întrebat:

Cam cate vise isi poate aminti in general un om dupa ce se trezeste?

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Am citit undeva ca circa 90% din ce visam uitam.

Acum ce sa cred?

Visez mult, imi amintesc putin.

O noapte frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai intes. Uneori nu ne amintim nimic ci numai ce ne ...marcheaza.gen sperietura sau vis de dragoste.winking

| TheDarK2012 a răspuns:

Depinde de vise, de obicei pe cele care l-a captivat mai mult.

| Gabi3021 explică:

E normal sa iti amintesti 7-8 vise lungi cand te trezesti?

| Jarnea_Alma_1972 a răspuns:

Depinde de visuri (daca is visuri scurte de exemplu 3-2 vise scurte iti amintesti
2 sau pe toate)Daca is visuri mai lungi iti amintesti ori doar primul vis ori doar cele doua visuri.