| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Cand se afiseaza rezultatele de la Evaluarea Nationala 2013 pe Edu.ro?
Dau Fundita

7 răspunsuri:
| butterflyeffect0000 a răspuns:

Se spunea ca azi la ora 16 ar fi trebuit sa se afiseze, dar am observat ca inca n-au aoarut. Cel mai probabil maine, gandindu-ma ca exista peste 160.000 de elevi, e destul de greu, cineva trebuie sa lucreze ordinea mediilor etc. Cine stie ce dificultati au aparut.
Verifica in zilele urmatoare, trebuie sa se afiseze, daca nu poti afla rezultatul mergand la scoala la care a invatat elevul respectiv.

| butterflyeffect0000 a răspuns:

Trebuiau astazi la ora 16, dar nu s-au afisat. Cel mai posibil zilele urmatoare, pana pe 3 iulie, pana cand vor fi notele finale, se vor afisa, cu siguranta.

| TheoP a răspuns:

Am auzit ca dupa ce se afiseaza rezultatele finale undeva pe 3