| AncutssaM a întrebat:

Cand se completeaza fisa cu optiunile pentru liceu 2013?

8 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Dupa ce se afiseaza rezultatele de la examen, vei fi chemata de diriginte/diriginta la scoala sa completezi fisa.

| alexs99 a răspuns:

Fisa cu optiunile pentru liceu se va completa dupa afisarea rezultatelor la evaluarea nationala.

| fuzzer a răspuns:

După Evaluarea Natională.

| georgeta27 a răspuns:

Fisa cu optiunile pentru liceu se complecteaza la scoala dupa afisarea rezultatelor

| Madutzza98 a răspuns:

Dupa rezultatele de la evaluare nationala big grin

| Alex1234123 a răspuns:

Dupa ce dai evaluarile nationale si aflii rezultatele scoala face media (fa media si tu, pot gresi ei) si dupa ce face media va zic ei o zi in care sa veniti la inscriere

| Anonim221 a răspuns:

Ori pe 3 ori pe 4 ori pe 5 depinde cum va cheama la scoala.