| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt facultatile umaniste in care admiterea este pe baza de dosar?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Un sfat pe care il poti asculta/avea in vedere, sa nu te inscrii la o facultate unde taxa de scolarizare este foarte mare iar valoarea diplomei eliberate echivalenta cu 0 (zero). Este vorba de Hiperion, Spiru Haret, Ovidius, etc. Pentru a te informa corect iti trimit lista cu facultatile pecare ar fi bine sa le eviti. http://www.opiniatimisoarei.ro/......03/10/2011

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt toate acele facultati particulare ale caror diplome de absolvire sunt evaluate ca fiind fara valoare.

| AvalohAlyn explică (pentru corbulalbrosu):

Am auzit ca unele sunt si la stat..cu intrare fara dosar.dar nu stiu exact care.

| AvalohAlyn explică (pentru corbulalbrosu):

Cu admitere pe baza de dosar *
Scuze.Gresisem

| AvalohAlyn explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc.O sa am in vedere asta.happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Multa sanatate si spor la invatatura.Si nu uita, o facultate care se respecta organizeaza examen de admitere pentru a selecta studentii.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Un sfat pe care il poti asculta/avea in vedere, sa nu te inscrii la o facultate unde taxa de scolarizare este foarte mare iar valoarea diplomei eliberate echivalenta cu 0 (zero). Este vorba de Hiperion, Spiru Haret, Ovidius, etc. Pentru a te informa corect iti trimit lista cu facultatile pecare ar fi bine sa le eviti. http://www.opiniatimisoarei.ro/......03/10/2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: