| SunnyCat a întrebat:

Cat costa un carnet de note nou? Stiu sa in jur de 5 lei era anul trecut da anul asta e la fel?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

5 lei?
Eu mi-am cumparat unul nou din librarie si am dat 2 lei pe el.L-am cumparat pentru ca incepusem clasa a 9-a si-mi trebuia unul de liceu.Nu stiu, poate depinde de zona din care esti big grin.

| SunnyCat explică (pentru Cσcσ):

Pai l-am luat de la secretariat big grin cumva trebuie si ei sa isi scoata niste bani in plus... Multumesc big grin

| Cσcσ a răspuns (pentru SunnyCat):

Nu ai pentru ce, si eu iti multumesc!
Pai atunci incearca la librarie sau prin Carrefour sau Kaufland, poate le gasesti si acolo.Eu niciodata nu am auzit de carnetele de note ca ar costa 5 lei.De fiecare data m-a costat in jur de 2 lei.
Pa!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

7,5 lei.

| LaviniaLavinitutza a răspuns:

La mine in oras e 1, 5 lei unul la librarie laughing Acum depinde de magazin laughing Oricum, nu e mai mult de 8 lei nicaieri...

| Larisa199924 a răspuns:

Eu mi-am luat un carnet de note cu 3 lei cu tot cu coperta.

| MariucaCares a răspuns:

Depinde de unde il iei, dar normal, nu are cum sa depaseasca 8 lei