| HereToHelp123 a întrebat:

Cat de grea este facultatea de Statistica de la FSEGA,Cluj? Dar cea de contabiliate? Si mai ales, iti poti gasi usurel un job dupa terminarea acesteia? Multumesc!

1 răspuns:
| deeamaria a răspuns:

HEii! Sora mea a terminat aici! La cea de contabilitate! E usor, din cate mi-a spus ea si sa stii ca nu era miss perfectiune, adica nu se dadea in vant dupa a invata foarte multwinking Poti merge sa te angajezi la banca dupa ce termini aceasta facultate si ea a facut la fel, pentru vechimewinking sau poti sa iti deschizi tu o afacere locala. Funda?