| Riot181 a întrebat:

Cat e nevoie sa am in BAC ca sa pot intra la Universitatea Babes Bolyai din Cluj, Facultatea de Educatie Fizica si Sport?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi mediile din 2016 la linkul oficial :
http://sport.ubbcluj.ro/articole.php?id=571

Toate cele bune!

| HEDONE a răspuns:

Avand in vedere ca este o facultate de educatie fizica, nu iti trebuie o nota foarte mare.

| Riot181 explică (pentru HEDONE):

Imi poti spune aproximativ daca stii? Vreau sa invat la restul materiilor cat mai bine si sa las matematica ultima pentru ca sunt bata la materia asta. Am bacul la anul si sunt tare curios.