| myname a întrebat:

Ce face femeia in fiecare dimineata si barbatul numai odata in viata?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Sper sa fie raspunsu corect eu asa credwinking... femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata…

69 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Ia ghici?!?!?winking

| cotzobel a răspuns:

Cafeaua?laughing

| andreiolariu a răspuns:

Gimnastica

carla
| carla a răspuns:

Micul dejun? rolling on the floor

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Da ne spune cineva raspunsu odata ca devine enervantsadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Armata

| suru a răspuns:

Femeia face patul iar barbatu armata ....simplu ca buna ziua ce iese la raspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat.....cu femeia...insa barbatu se mai si dezvirgineaza odata in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi fac aceeasi chestie, si oricum sunt f multi barb care nu fac armata, asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.probabil cafeaua

nu multi barbati o fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata face patul iar barbatul o singura data in viata isi rupe ata(se dezvirgineaza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita in oglinda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se plimba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia se gandeste de mai multe ori, iar barbatul o data-n viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata se scoala iar barbatul se scoala o data in viata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce face?
Femeia face patul in fiecare dimineata si barbatul face o singura data in viata armata:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traieste in corp de femeie.(Barbatu' cand se naste.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea cafea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia se machiaza in fiecare dimineata, barbatul odata in viata (cand e in cosciug)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia face patul si barbatul armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- in timpurile actuale aceasta intrebare (pe care o stiu de 15 ani), si-a pierdut raspunsul, asadar... nu-l mai cautati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia se aranjeaza iar barbatul moarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai femeia face in fiecere dimineata curat iar barbatul o data in viata face armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se trezeste la realitate happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muieeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul:Femeia iese dintr-un organ zi de zi, barbatul o singura data la procreere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul se trezeste o data in viata in corp de femeie cand se naste iar femeia in fiecare dimineata se trezeste in corp de femeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul meu in fiecare zi face mancare curatenie spala. iar eu il ajut cu ce pot.astai perfectul barbat mai ales cand mai vine acasa obosit si sta cu copilu si iti face toate mofturile