| myname a întrebat:

Ce face femeia in fiecare dimineata si barbatul numai odata in viata?

Răspuns Câştigător
| Alexandru43 a răspuns:

Sper sa fie raspunsu corect eu asa credwinking... femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata…

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatul meu in fiecare zi face mancare curatenie spala. iar eu il ajut cu ce pot.astai perfectul barbat mai ales cand mai vine acasa obosit si sta cu copilu si iti face toate mofturile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micul dejun normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curatenia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia face dimineata ce vrea ea. dar barbatul face armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumeaza si bea o cafea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul face munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafeaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e cea mai enervanta intrebare... si devine stresanta cand te suna cineva sa te intrebe daca sti rasp la intrebarea... consider ca raspunsul are o natura prea filozofica pentru ca vreunul dintre noi cei care scriem ceva aici sa il stimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pipi stand jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Armata
patul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia face in fiecare dimineata ce vrea ea si barbatul o data a facut ce a vrut el... cel [utin asa cred eu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafeaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curatenie!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este raspunsul potrivit... femeia face patul si face mancarea de dimineata, iar barbatul...cred ca sta ca un lenes si se uita la televizor sau se uita pe ziar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata merge catre casa ei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi pune mainile pe pieptwinking
barbatul cand moare iar femeia cand ii aseazahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia face multe si barbatu e prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia Plange in fiecare dimineata ca o bate Barbatu, iar Barbatu plange cand a ajuns la puscarie ca si-a batut prea tare nevastalaughing

@Femeia se machiaza in fiecare dimineata, barbatul odata in viata cand e in cosciug (A Spus odata in "Viata" nu odata in Moarte)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LAba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia doarme si barbatul pleaca la servici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata ii spuna barbatului un sinker te iubes dar el doar odata in viata ii spune te iubesc... din imima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se inbraca si pleaca acasa si barbatu armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit-o si eu mai demult dar inca nu mi-a trecut prin cap raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar mie mi interesant cel mai adevarat raspuns mie mea dat asa intrebare un barbat si m-am sporit ca sal dasesk m-am sporit la 1000 lei

| iHateYou a răspuns:

Femeia face in fiecare dimineata patul si barbatul face o data in viata armata

| Veraa a răspuns:

Femeia in fiecare dimineata se piaptana...da barbatul face odata in viata armataa))