| myname a întrebat:

Ce face femeia in fiecare dimineata si barbatul numai odata in viata?

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Sper sa fie raspunsu corect eu asa credwinking... femeia face patul in fiecare dimineata iar barbatul armata odata in viata…

69 răspunsuri:
| Diletta a răspuns:

E foarte simpla intrebarea multi va ganditi departe de raspuns nu-i armata nu-i nimic din cela ce scriti voi

| ClaudiuDobre a răspuns:

Este o întrebare capcana nu cred ca exista un răspuns care sa deslușească acest mister dar cel mai apropiat răspuns este ca bărbatul isi rupe ața odată-n viata iar femeia isi rupe patul in fiecare dimineața

| Alexandru43 a răspuns:

Ce face

| suru a răspuns:

Femeia face patul iar barbatu armata ....simplu ca buna ziua ce iese la raspuns?

| Negoi_Laura_1991 a răspuns:

Eu cred ca femeia face patul in fiecare dimineata si barbatul armata o data in viata;

| Marinici_Daniel_1994 a răspuns:

Femeia isi schimba chilotii iar barbatul isi rupe ata de la "surubel"!

| Andrei_Pristoleanu_1990 a răspuns:

Femeia deschide ochii iar barbatului i se rupe ata

| Barajjdkd a răspuns:

Ce fac bărbați de trei ori pe zi iar femeile odată in an

| Coffin_Alex_1993 a răspuns:

Barbatii fac armata...

| Jucaushul a răspuns:

Femeia se macheaza infiecare dimineata iar barbatul odata cand moare